Biz Kimiz?

Yağmur Kuyumcu Makinaları 2012 yılında kurulmuş olup, her geçen gün artan müşteri kitlesinin gerektirdiği üretim tesisi kapasitesini arttırmak için 2015 yılının ilk çeyreğinde İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde toplamda 420 m2’lik alanda üretime başlamıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermekte olan Yağmur Kuyumcu Makinaları yıllık 175 Kuyumcu Makinası, 30 Geri Dönüşüm Tesisi, 250 Asit Makinaları, 300 Kimyasal Atık Tankları, 110 Kaplama Tesisi, 110 Laboratuvar Kabini üretme kapasitesine sahiptir.

Yağmur Kuyumcu Makinaları, 2015 yılından bu yana yurtiçi müşterilerinin yanı sıra ithalat ve ihracat alanında geliştirmiş olduğu pazarlama teknikleri ile de yurtdışı müşterilerine büyük hizmet vermekte ve ülke ekonomisinde katkıda bulunmaktadır. Yurtdışı müşterilerinden oldukça rağbet gören Yağmur Kuyumcu Makinaları, her geçen gün müşteri kitlesini ve ürün yelpazesini genişletmekte ve müşterilerinin bu alandaki genel tedariğini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Sektöre atıldığı ilk günden bu yana bu sektördeki genel problemin müşteri memnuniyetsizliği ve sürekliliğin olmamasına karar veren Yağmur Kuyumcu Makinaları, temel olarak müşteri memnuniyetini esas almış, satış sonrası ulaşılabilirlik ve müşteri desteği konusundaki sürekliliğini prensip edinmiştir.

2018 yılında üretim tesisi içerisinde kendi AR-GE departmanını kurmuş ve toplamda 420 m2 olan üretim tesisi kapasitesini 550 m2’ ye yükseltmiş ve teknolojik alt yapıyı destekleyen sisteme geçiş yapmıştır. Kurmuş olduğu AR-Ge departmanı ile makinaların Endüstri 4.0 alt yapısına uygun bir hale getirmiştir. Her zaman yenilikçi bir yapı ve teknolojik ekipmana önem veren Yağmur Kuyumcu Makinaları alanında uzman ve eğitimli personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Yağmur Makine tüm gelişimi boyunca kalite ve müşteri memnuniyeti kavramına büyük önem vermiş, bu anlayış tüm faaliyetlerine rehber olmuştur. Tecrübeli üretim altyapısı ve akılcı yönetimi ile sektörde sürekli bir gelişim ve yenilikçi anlayış içinde olmuştur. Güvenilir, detaycı, programlı, disiplinli, hatasız ve hızlı çalışıp, müşteri istek ve ihtiyaçlarına duyarlı olarak çözümler üretmektedir. Tüm imalatlarımızda gerek yurtiçi gerekse yurtdışından kaliteli malzeme ve donanım kullanmaktadır.

Yağmur Kuyumcu Makineleri sektörel liderlik ve müşteri beklentilerini gerçekleştirmek için tasarım, AR-GE, imalat çalışmalarını sürekli devam ettirmektedir. Üretim parkurumuz, Değerli Metal Kaplama sektörü, Değerli Metal Geri Dönüşüm Tesisleri, Kimyasal Atık Arıtma Tesisleri, Demirli ve Bakırlı İç Boşaltma (Asit Makinası) Sistemleri ve müşterilerin her türlü ihtiyacını yerine getirebilecek şekilde oluşturulmuştur. Müşteri istekleri doğrultusunda tecrübemizle teknik departmanda, 3D çizim ve tasarımlar deneyimli makine mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Teknik bölüm tarafından tasarlanmış imalat resimleri, fabrikamızda yeterli makine-teçhizat ve tecrübeli teknik personel ile imalat programına uygun sürelerde esnek üretim metodu ile üretim yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Yağmur Kuyumcu Makinaları vizyon olarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilmeyi ilke edinmiş ve sektördeki sürekliliği olmayan ve ulaşılabilirlik konusunda eksik kalan firmaların üretmiş oldukları bu sorunu ortadan kaldırmayı esas almıştır.

Misyonumuz

Yağmur Kuyumcu Makinaları her zaman alanında uzman ve eğitimli personeli ile daima yenilikçi bir yapıda olmayı ve sektörün lider firmaları arasında yerini almayı misyon edinmiştir.

Hedeflerimiz

Yağmur Makine olarak öncelikli hedefimiz müşterilerine ihtiyaç duyduğu her alanda hızlı çözümler üreten ve ulaştıran, sektörün lider firmaları arasında olmaktır. Yağmur Kuyumcu Makinaları mevcut üretim tesisi kapasitesini iki katına arttırmayı ve mevcut müşteri kitlesini tüm dünyaya yaymayı hedeflemiştir. İhracat ve İthalat alanında ülke ekonomisine can veren atılımlarda bulunmak ve her zaman sektörün dünya markası haline gelmeyi ilke edinmiştir.

Neden Biz?

2012 yılında ilk temelleri atılan Yağmur Kuyumcu Makinaları, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas almış ve ulaşılabilirlik konusunda temel ilkeler edinmiştir. Yağmur Kuyumcu Makinaları olarak geliştirdiğimiz her ürün, makine teknolojisi, üretim süreci ve satış sonrası sürdürülebilir bir endüstriyel yaklaşımı desteklemektedir. En değerli prensibimiz, güveniniz.

Ne Yaparız?

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm tecrübe ile Geri Dönüşüm Tesisi, Asit Makinaları, Kimyasal Atık Tankları, Kaplama Tesisleri, Laboratuvar Kabinleri ve Kuyumcu Makinaları imalatı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız tüm makinaların teknik çizim ve tüm AR-Ge çalışmaları teknik ekibimiz tarafından yapılmakta olup üretim sürecinin başından sonuna ve satış sonrasına kadar müşteri memnuniyetini göz etmekteyiz.

Ne Yaptık?

Sektörün her türlü ihtiyacına yönelik makinaları alanında uzman ve eğitimli kadromuz ile tasarlıyor, gerekli tüm AR-GE çalışmalarını hazırlıyor ve mümkün olan en kısa sürede üretiyoruz. Türkiye geneline ve dünya ülkeleri arasında 44 ülkeye yapmış olduğumuz tüm çalışmalar ile hem ihracat ağını genişletiyor hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.